Kvalitní dům

   spokojený život

 

 


 

 Vyberte si zděný dům, nebo dřevostavbu...

     

 

 

Подробнее на сайте: https://runcomputer.ruhttps://dircomputer.ru
https://repairurauto.ruhttps://catchcomputer.ruhttps://autotodrive.ruhttps://controlcomputer.ru https://robustauto.ruhttps://freshcomputer.ruhttps://clearcomputer.ru https://init-pc.ruhttps://avtoforward.ruhttps://oncomputer.ruhttps://computertab.ru https://ddauto.ruhttps://proavtoremont.ru

Zděné domy


Zděné domy mají v naší zemi dlouhou tradici a osvědčeného systému se většina našich investorů stále nechce vzdát. Zděná stavba má oproti dřevostavbě lepší tepelnou akumulaci.
Používaná technologie přináší také výborné izolační vlastnosti, které zajistí, že v létě se teplota uvnitř domu bude držet příjemně dole a v zimě se teplo v domu zas lépe udrží.

Charakteristika zděných domů

Zděné stavby jsou stabilní, odolné a mají dlouhou životnost. Nemusíte se bát, že jsou zděné stavby zastaralé a nepřináší moderní technologii. Zděné stavby prošly v posledních letech výrazným vývojem a svým majitelům nabízí současně velice komfortní bydlení.

Sendvičová konstrukce

U zděných domů v běžném standardu preferujeme sendvičovou konstrukci (úzká nosná stěna + zateplovací systém). Tato konstrukce se někdy nazývá také jako dvouplášťová. Spočívá ve vrstvení materiálů s různou povahou. Výsledkem je komplexní řešení, zajišťující stabilitu i tepelnou izolaci.

Vrstvy:

  • Vnitřní skladba omítky
  • Zdivo
  • Vrstva lepidla
  • Zateplovací systém
  • Vnější vrstva omítky

Partneři Logo Nilan Logo CPD Logo Kalksandstein